Nowy Xbox - czekacie?

Hej,

Powoli i systematycznie zaczynają się pojawiać plotki o nowej konsoli z Redmond. Przeczytać je możecie np. TU.

W skrócie: zapowiedź na targach CES (połowa stycznia 2012), pierwszy pokaz na E3 w Los Angeles (lato 2012), konsola w sklepach na gwiazdkę 2012.

Dodam, że powyższy model przerabialiśmy w roku 2005 z Xbox 360 (dokładnie w takiej samej kolejności). Może więc plan marketingowy będzie po prostu copy and paste i w tym wypadku:). Jeśli to prawda, to virallowy marketing (coś na kształt ourcolony) powinien ruszyć na poczatku przyszłego roku.

Czy czekacie z wywieszony jęzorem jak ja?:) Wczoraj założyłem sobie świnkę skarbonkę i oficjalnie zacząłem zbierac już $$$...:)

Question Info

Last updated July 4, 2018 Views 11 Applies to:

Ja jestem ciekaw nowego sprzętu, a przede wszystkim gier które na niego powstaną! :-)

Did this solve your problem?

Sorry this didn't help.

Great! Thanks for marking this as the answer.

How satisfied are you with this reply?

Thanks for your feedback, it helps us improve the site.

How satisfied are you with this response?

Thanks for your feedback.

ostatnio byłem na filmie Stalowi Giganci, którego akcja dzieje się w niedalekiej przyszłości - na trybunach areny była reklama box 720 ;]

lepsza grafika w grach? mi nie przeszkadza grafika w starszych tytułach, o ile gameplay jest fajny, aczkolwiek przyznam się że na nowsze gry jednak ładniej się patrzy :] bardziej rozbudowane gry, światy? tylko czy twórcom będzie się chciało wykorzystywać do tego moc konsoli, jeżeli takie Red Dead Redemption ukończył jakiś mały ułamek grających w tą grę, a rekordy popularności bije prościutkie Call of Duty o kampanii na 5 godzin? ja jestem zdecydowanym zwolennikiem gier o ciekawych bohaterach i fajnej fabule, nie należę jednak do większości

Did this solve your problem?

Sorry this didn't help.

Great! Thanks for marking this as the answer.

How satisfied are you with this reply?

Thanks for your feedback, it helps us improve the site.

How satisfied are you with this response?

Thanks for your feedback.