Nowe forum Xbox.com!

Witaj na nowym forum Xbox.com!

Od jakiegoś czasu trwały beta testy nowego systemu forum, a teraz przyszedł czas na oficjalny start. Nie wszystko jest jeszcze gotowe i nadal trwają prace nad udoskonaleniem forum, ale już teraz możesz spokojnie prowadzić dyskusję z innymi użytkownikami konsoli Xbox 360.


Oprócz nowego wyglądu doszło kilka użytecznych narzędzi, jak łatwiejsza możliwość śledzenia tematów, dział Wikis z poradnikami czy przyjemniejsza do przeglądania lista działów. Resztę z pewnością odkryjesz sam w trakcie zapełniania forum wiadomościami!


Stare forum będzie jeszcze przez jakiś czas dostępne pod adresem forumsarchive.xbox.com (polski dział bezpośrednio - http://forumsarchive.xbox.com/628/ShowForum.aspx), później jednak całkowicie zniknie z sieci. Jeśli zostawiłeś tam jakieś wartościowe posty i chciałbyś je przenieść tutaj, to nie zwlekaj.


W tym dziale prosimy prowadzić dyskusje na temat wszystkiego co ma związek z konsolą Xbox 360, Xbox Live i grami na te platformy. Ponadto do dyspozycji polskich użytkowników oddano ogólny polski dział, znajdujący się pod adresem http://forums.xbox.com/pl-pl/f/192.aspx. Tam możesz rozmawiać o wszystkim innym, oczywiście pozostającym w zgodzie z regulaminem oficjalnego forum Xbox.com. Tam też możesz wyrazić swoje zdanie na temat naszego nowego forum dyskusyjnego.

Zapraszamy do dyskusji!

 

Question Info


Last updated July 4, 2018 Views 6 Applies to: