LIVE GOLD

Witam. W sobote kupilam xbox 360 . Pan w sklepie poinformował mnie ze mam w zestawie 12 mies Golda gratis wiec ta opcja mnie skusila. Okazało sie jednak ze nie mam w srodku zadnej karty z kodem. O co chodzi? Czy pan w sklepie wprowadził mnie w bład czy mam dochodzic tej karty?

Question Info

Last updated July 4, 2018 Views 1 Applies to:

Pierwsze 3 nowe konta live założone z poziomu konsoli mają po 1 miesiącu darmowego Golda, bez konieczności wpisywania kodu. Natomiast jeśli sprzedawca twierdził że w zestawie jest Gold na 12 miesięcy to powinieneś otrzymać kod. Jesteś pewien że w kartonie nie było karty z kodem ? Jeśli nie było a sprzedawca Cię o tym zapewniał, to śmiało z tym do niego idź i to wyjaśnij.

Did this solve your problem?

Sorry this didn't help.

Great! Thanks for marking this as the answer.

How satisfied are you with this reply?

Thanks for your feedback, it helps us improve the site.

How satisfied are you with this response?

Thanks for your feedback.

Na kartonie jest znaczek 12 mies czlonkowstwa i tak mi powiedzial sprzedawca.Bylam u sprzedawcy i okazuje sie ze teraz to on pewny nie jest czy jest te 12 mies czy nie. Czeski film...

Sorry this didn't help.

Jeśli pisze na opakowaniu i tak też powiedział sprzedawca kiedy kupowałeś konsolę, to łaski nie robi... Możliwe że ktoś sobie dorabia wyciągając zdrapki z kartonów i sprzedaje je osobno.

Sorry this didn't help.