licancja na grę a własność konta

potrzebne mi jest oficjalne stanowisko (lub dobrze poinformowane ) w następujacej sprawie - zaoferowano mi ZAKUP gry na XBOX 360 bez prawa własności do konta na którym gra się znajduje. Tzn mogę ściągnąć sobie licencję, grać ale konto na którym jest ta gra pozostaje własnością osoby trzeciej. Na forach trafiłem na informację że takie działanie jest niezgodne z regulaminem Xbox i grozi banem na konto i konsolę. Chciałbym, rozwiać wątpliwości bo firma sprzedająca tak gry twierdzi że jest to działanie legalne.

Question Info

Last updated July 4, 2018 Views 5 Applies to:

Możesz dostać bana. Jeśli nie  teraz to za jakiś czas. Lepiej nie ryzykować, a kupować oryginalne tytuły

Did this solve your problem?

Sorry this didn't help.

Great! Thanks for marking this as the answer.

How satisfied are you with this reply?

Thanks for your feedback, it helps us improve the site.

How satisfied are you with this response?

Thanks for your feedback.

jest to niezgodne z regulaminem, a bany na takie konta są bardzo prawdopodobne, ale bardziej z powodu tego, iż konta takie są z dużym prawdopodobieństwem zasilane kradzionymi kartami kredytowymi i są wykorzystywane przez bardzo dużą ilość użytkowników; jeżeli sobie konto kupisz od znajomego z pewnego źródła, gdzie wiesz że to jest legalne konto to raczej bana za to byś nie dostał. sprzedawcy na allegro piszą w aukcjach że ban za to nie grozi, ale nie jest to raczej prawdą

Did this solve your problem?

Sorry this didn't help.

Great! Thanks for marking this as the answer.

How satisfied are you with this reply?

Thanks for your feedback, it helps us improve the site.

How satisfied are you with this response?

Thanks for your feedback.