Kinect oszalał

Witam serdecznie, jestem od niedawna posiadaczem kinecta. Natychmiast po zakupie odpaliłem go i się skalibrował, znalazł się pod telewizorem z uwagi na brak uchwytu na tv. 2 dni temu zakupiłem ów uchwyt i przeniosłem sensor na nowe miejsce - na telewizor. Skalibrowałem go używając karty kalibracji i pojawił się problem - kinect oszalał. W adventures tego nie zauważałem, ale po zakupie kinect sports problem jest nieznośny. Otóż przykładowo trzymam lotkę w darta, ręka mi nawet nie drży a celownik goni jak oszalały, lekko ruszę dłonią to ucieka na dół/górę lub na boki, zdarza się również, że sam od siebie sobie rzuci lotką. Kalibrowałem go pare razy ale nic to nie daje. Dodam, że przeniesienie sensora z powrotem na stare miejsce rozwiązuje problem. Myślałem może że jest to spowodowane zmianą odległości od głośników itp. ale nie potrafię ponownie wywołać tego menu w którym kinect kalibruje się po raz pierwszy.

Question Info

Last updated July 4, 2018 Views 1 Applies to:

Witam miałem ten sam problem po prostu tak działa jakieś światło górne lub przed samym kinectem

Did this solve your problem?

Sorry this didn't help.

Great! Thanks for marking this as the answer.

How satisfied are you with this reply?

Thanks for your feedback, it helps us improve the site.

How satisfied are you with this response?

Thanks for your feedback.