Jak usunąć konto Xbox Live / Odzyskać savy ?

Witam . 

Dzisiaj założyłem konto na darmowym Xbox Live i mam pewien kłopot . Otóż zginęły mi savy z gry Gears of war 3 . Wcześniej grałem na botach itp , teraz straciłem wszystko , Pozostałe konta elegancko działają , wszystko na nich jest . 

Moje pytanie jest następujące . Czy mogę jakoś "usunąć się" z Xbox Live i odzyskać to co miałem wcześniej ? Jak to zrobić ? 

Liczę na waszą pomoc . 

Question Info

Last updated July 4, 2018 Views 5 Applies to:

no to masz napisane, nie wiem jak chcesz rozwiązać ten problem, bo się go raczej nie da; odłączyć profilu od live raczej się już nie da, a i tak by to nic nie dało, skoro masz USZKODZONE SAVE'y

Did this solve your problem?

Sorry this didn't help.

Great! Thanks for marking this as the answer.

How satisfied are you with this reply?

Thanks for your feedback, it helps us improve the site.

How satisfied are you with this response?

Thanks for your feedback.

Niczego nie usuwałem . Po dołączeniu do Xbox Live , zaktualizowałem grę i po jej włączeniu wyświetla się komunikat , że savy są uszkodzone lub nie mogą zostać wczytane . Nie bardzo wiem , co z tym zrobić .

Sorry this didn't help.

Savey są przypisane do profilu i są przechowywane na dysku / pamięci zewnętrznej, jeśli masz wykupionego Golda to możesz je również przechowywać w chmurce. Z tego co zrozumiałem to wcześniej grałeś na offlineowym koncie, tak też wystarczyło tym kontem dołączyć do Live a savey nadal by na nim działały. Jeśli jednak usunąłeś konto przed dołączeniem do Live to nie wiem czy będziesz miał do nich jeszcze dostęp, gdyż nie sprawdzałem takiej opcji.

Sorry this didn't help.