gwarancja na pada xbox one

Wybaczcie, że piszę akurat w tym miejscu, ale nie mogłem znaleźć odpowiednika do xbox one. Przejdę jednak do meritum. Oddałem pada na gwarancję do sklepu, w którym go kupiłem zamiast bezpośrednio do microsoftu i przez to dosyć długo go przetrzymują. Aż tak mnie to nie boli bo posiadam jeszcze jednego pada, ale 2 miesiące to już przesada. Chciałbym się zapytać ile max. dni sam microsoft może przetrzymywać kontroler, jest to napisane w karcie gwarancyjnej której też nie mogłem w google znaleźć, jakby ktoś udzielił odpowiedzi albo dał odnośnik do takiej karty gwarancyjnej to byłbym wdzięczny

Question Info

Last updated July 4, 2018 Views 42 Applies to:

[quote user="Musinop"]1.Oddałem pada na gwarancję do sklepu, w którym go kupiłem zamiast bezpośrednio do microsoftu

2.ale 2 miesiące to już przesada. Chciałbym się zapytać ile max. dni sam microsoft może przetrzymywać kontroler[/quote]1. Idiotyczny pomysł i możliwe, że sklep karze cię za lenistwo.

1a. Microsoft nic nie naprawia, ale wymienia. Mi wysłali pada listem zwykłym, więc poczta ukradła, no to potem wysłali drugiego.

2. Sprawdź na forach konsumenckich i prawnych, raczej miesiąc to max (bodajże 2 tygodnie na ustosunkowanie się do reklamacji, a potem 2 na naprawę). Mogę się mylić, ale z pewnością Microsoft tego tyle nie trzyma, pad już leży w sklepie lub go ktoś ukradł lub wystąpił błąd w systemie MS.

Did this solve your problem?

Sorry this didn't help.

Great! Thanks for marking this as the answer.

How satisfied are you with this reply?

Thanks for your feedback, it helps us improve the site.

How satisfied are you with this response?

Thanks for your feedback.

Microsoft nie ustalił maksymalnego czasu przetrzymywania, bo nie zawsze naprawy wykonują sami. Jak mają nawał roboty, to przesyłają uszkodzony produkt do podwykonawców. Różni podwykonawcy mają swoje terminy. Ponadto jak oddałeś na gwarancję do sklepu, to niekoniecznie musieli to wysłać do Microsoftu. Może mają jakiś zaprzyjaźniony serwis i własne regulacje. Nawet w Microsofcie wymiana pada trwa dość długo. W sklepie też powinni mieć chyba jakieś wewnętrzne regulacje, ile czasu może u nich trwać taki proces. Zapytaj kierownika.

Sorry this didn't help.

Moim zdaniem najlepiej skontaktować się z działem obsługi MS i u nich zgłaszać reklamacje na pada ja już tak zgłaszałem 3 razy i nie było nigdy żadnego problemu czas oczekiwania na powrót około 3 tyg łącznie od czasu kiedy był wysyłany.

Sorry this didn't help.