Gears of war 3 pytania

Mam  dwa pytania.

1.Kwestia dialogów ,gram.pl puściło 15 minutowy filmik z początku Gearsów 3.I w tym filmiku kiedy w pomieszczeniu gdy Marcus i spółka  odczytują płytę wyświetla się dialog ojca Marcusa i kiedy Anya wypowiada coś w stylu" to jest twó ojciec" nie ukazują się napisy do jej wypowiedzi.A u mnie w grze ta wypowiedź jest przetłumaczona.O co może chodzić?
2.
Zdarza się się to bardzo rzadko,praktycznie się tego nie odczuwa ,ale nieraz gra się przytnie jakby wczytywała obaszar.Czy to normalne?
3.Sztuczna inteligencja.Chodzi mi o kompanów ,rzadko kiedy ale jednak potrafią zachować się głupio  nieraz szarżują na przeciwnika samotnie i zazwyczaj giną.Czy też to się zdarza?

Grę mam  z certyfikatem autentyczności i hologramem na płycie i z najnowszym patchem.Więc czy jest możliwość że coś jest źle?

Question Info

Last updated July 4, 2018 Views 1 Applies to:

1 bug

2 normalne

3 normalne

Did this solve your problem?

Sorry this didn't help.

Great! Thanks for marking this as the answer.

How satisfied are you with this reply?

Thanks for your feedback, it helps us improve the site.

How satisfied are you with this response?

Thanks for your feedback.

Dzięki wielkie.Przepraszam za głupie pytania ,ale niestety dużą wagę przykładam do szczegułów być może zadurzą.

Sorry this didn't help.

Mam jeszcze jedno pytanie.

Zauważyłem taki problem ,najczęściej występuje w zamkniętych pomieszczeniach czy zamkniętych drzwiach do następnego pomieszczenia lub poprzedniego(od razu piszę że to ani broń leżąca na ziemi ani zawiasy drzwi).

A więc kiedy graną postacią  szybko się odwracamy następuje mignięcię jakby białej tekstury ,nie zawsze  tak się dzieje ale jednak to występuje.Oglądałem filmy jak inni grają i nie mieli tego typu problemu.Z czym to jest związane?

Sorry this didn't help.

Z doczytywaniem się tekstur.

Sorry this didn't help.