Games For Windows Live ''Instalacja nie powiodła się''

Witam. Mam pewien problem z GFW Live. Około rok temu kupiłem sobie Dark Souls na PC, instalacja przebiegła pomyślnie, wszystko dobrze się zainstalowało. Gdy niedawno znalazłem w swojej szufladzie tą świetną grę, spróbowałem zainstalować ją ponownie. Instalacja niby przebiegła pomyślnie, jednak podczas uruchamiania wystąpił pewien błąd. '' Nie można uruchomić programu ponieważ na komputerze nie znaleziono xlive.dll. Jak się okazało, GFW wogóle się nie zainstalował. Spróbowałem więc zainstalować go ręcznie. Pobrałem Instalator i uruchomiłem go, jednak odrazu po jego uruchomieniu wyświetlił mi się komunikat. INSTALACJA NIE POWIODŁA SIĘ, Instalacja została Anulowana przed całkowitym zainstalowaniem elementu Games For Windows - Live. Przeszukałem cały Internet, lecz nie znalazłem niczego, co wskazywało by na mój problem. Dodam, że na innym komputerze udało mi się zainstalować ten program. Tylko na tym, występuje ten problem. Próbowałem kilka razy, restartowałem komputer. Wyłączałem Antywirusa i zaporę, lecz zawsze wyskakiwał mi ten problem. Wie ktoś może jak to naprawić?

Question Info

Last updated July 4, 2018 Views 45 Applies to: