FORZA MOTORSPORT 4- Problem z DLC

Witam!

Zakupiłem edycję premierową gry z dołączonymi dwoma bonusowymi kodami "Launch Track Pack i Launch Bonus Car Pack" po wpisaniu tych kodów jedna paczka jest dobrze pobrana ale druga już nie. Próbuję tą jedna paczkę DLC pobrać z Historii ale nawet nie chce się pobrać i widnieje jako uszkodzona. 

Tak samo po zakupie Season Pass pobrał się ale nie jest dostępny w grze, bo powinny być odblokowane obecne samochody DLC czyli 2012 BMW M5 oraz American Muscle Car Pack i tego też nie mam w grze, nadal auta są zablokowane, nawet w Autovicie nie jest dostępny 2012 BMW M5.

Paczki z poziomu "Ustawienia Konsoli-> Pamięć-> Forza Motorsport 4" są pobrane dobrze prócz tej jednej, a w grze nadal wszystkie samochody DLC są zblokowane.

Ma ktoś może też taki problem czy tylko ja? No i co trzeba zrobić aby wszystko było tak jak ma być?

No i gdzie mam się udać z tym problemem?

Question Info

Last updated July 3, 2018 Views 38 Applies to:

U mnie jest coś takiego - mam ed. kolekcjonerską, pobrałem do niej dołączone DLC oraz darmowe DLC BMW M5 - w grze dostępne są samochody i tracy z DLC do ed. kolekcjonerskiej natomiast nie ma BMW M5 (nadal jest kłódka na nim, gdy chcę wybrać samochód lub odtworzyć prezentację w autoviście otwiera się okno ponownego pobierania - niby ściąga całość 3sek. i nadal to DLC jest niedostępne - w plikach pobranych BMW M5 nie ma) - dziwna sprawa widać nie wszystko działa jak należy

Did this solve your problem?

Sorry this didn't help.

Great! Thanks for marking this as the answer.

How satisfied are you with this reply?

Thanks for your feedback, it helps us improve the site.

How satisfied are you with this response?

Thanks for your feedback.

Tez tak miałem z tym M5. Ponowne odpalenie gry rozwiązało u mnie sprawę.

Sorry this didn't help.

ja też tak mam i ponowne odpalenie gry nic nie dało nadal mam kłódke na to bmw w autoviscie

Sorry this didn't help.

Wiecia może co maże być problemem że mi sie nie wyświetlajom dodatki a natomiast w autoviscie mam dlc ale som zablokowane

Sorry this didn't help.