Chce anulowac subskrypcje GOLD oraz usunac przechowywane dane platnosci - z zagranicy!

Jak wyzej,

chce anulowac subskrypcje GOLD jednoczesnie usuwajac dane karty przechowywane przez Microsoft.

Niby proste, mozna to przeciez zrobic (NIESTETY TYLKO) przez infolinie. Mój problem: jestem za granica i nie da sie stad zadzwonic pod numer 00800.... !!! Nie ma takiej mozliwosci!

Prosze pilnie o pomoc!! Chce to zrobic osobiscie i nie mam zamiaru podawac moich poufnych danych znajomym/rodzinie w kraju itd.

Question Info

Last updated July 4, 2018 Views 19 Applies to:

Ja nie mogę tego zrobić będąc w Polsce więc nie jest to tylko Twój problem! Widać Microsoft próbuje wyłudzać kasę! Może to jest sprawa dla UOKIK ???

Did this solve your problem?

Sorry this didn't help.

Great! Thanks for marking this as the answer.

How satisfied are you with this reply?

Thanks for your feedback, it helps us improve the site.

How satisfied are you with this response?

Thanks for your feedback.

... próbując dzwonić na nr 00800 ..... otrzymuję komunikat - "nie ma takiego numeru" !!!

Sorry this didn't help.

to bez jednego zera

Sorry this didn't help.

*UPDATE*

Nie mialem JAKIEJKOLWIEK (dzieki firmie Microsoft) mozliwosci osiagniecia kontaktu z polska 'pomoca techniczna' xbox'a (a wiec na anulowanie subskrypcji i usuniecie moich danych platnosci), wiec postanowilem szukac pomocy w kraju w którym obecnie przebywam.

Zadzwonilem na niemiecka linie, tam otrzymalem pomoc, z zastrzezeniem ze NIE DA SIE USUNAC DANYCH PLATNOSCI tak dlugo, jak subskrypcja GOLD jest aktywna. Nie ucieczylo mnie to (nawet porzadnie wnerwilo, i nie wiem czy nie jest to faktycznie przypadek  dla odpowiednich organow prawnych w Unii Europejskiej...), jednak zaraz po tym otrzymalem propozycje: wszystko mialo zostac cofniete. Dane platnosci mialy zostac wymazane, subskrypcja anulowana, i mialem otrzymac calkowity zwrot kosztow zakupu. Dotrzymali slowa jezeli chodzi o wymazanie danych i anulowanie subskrypcji,mam teraz faktycznie silvera/free i nikt juz nie moze juz nic kupic za moje pieniadze gdy nacisnie A na padzie w odpowiednim miejscu(i o to wlasnie glównie chodzilo)...  Zwrotu kosztów zakupu jednak jak nie bylo tak nie ma. Dodam, ze kupilem 3 miesiace Golda 12.Pazdziernika za 39,50 zł i tego samego dnia tez wszystko sie wydarzylo. Stosunkowo mala kwota, ale jezeli jestem tylko mala kropla w morzu mozliwych poszkodowanych, to juz taka mala nie bedzie. Co ciekawe, wedlug historii rozliczen z firma Micosoft subskrypcja zostala tego dnia kupiona, nastepnie anulowana, kwota przeszla wtedy na moje saldo (a wiec mialem otrzymac zwrot 39,50), po czym jednak nastapila dziwna korekta i subskrypcja zostala wedlug bilingu drugi raz zakupiopna, tak ze suma zakupów wynosi teraz 79,00  zł (i wedlug tej historii 79,00 zlotych tez zaplacilem). Wszytko bylo by ok, gdyby nie to ze nadal mam silvera/free i czuje sie zwyczajnie oszukany. Spedzilem dobre 2 godziny probujac rozwiazac problem za posrednictwem niemieckiej pomocy technicznej. Pracuja tam tak profesjonalne osoby ze szkoda slów.  Bylem 5 krotnie przelaczany pomiedzy pracownikami. W sumie mieli tez troche zwiazane rece, bo wiekszosc rzeczy wyswietlalo im sie po polsku... Wiec wszystko na nic.

Dodaje screenshot tego, jak ta zupelnie dziwna historia rozliczen sie prezentuje: [View:http://img.photobucket.com/albums/v327/HideOK/M.jpg]

Sorry this didn't help.