broblem

Witam,mam problem podczas gry w gears of war 2 w hordę.Podczas gry za ukończoną falę daje mi tylko połowę punktów.Jestem zalogowany w xbox live i mam golda a mimo to tak się dzieje.Proszę o info jak rozwiązać problem.

Question Info

Last updated July 4, 2018 Views 2 Applies to:

Ile dokładnie punktów dostajesz i na podstawie czego oceniasz, że dostajesz za mało?

Did this solve your problem?

Sorry this didn't help.

Great! Thanks for marking this as the answer.

How satisfied are you with this reply?

Thanks for your feedback, it helps us improve the site.

How satisfied are you with this response?

Thanks for your feedback.

Grając na insane powinienem dostać 1000 za falę a dostaje 500.Wygląda jak bym nie był zalogowany w xbox live wtedy podobno daje połowę punktów ale gdy jestem zalogowany również daje połowę punktów dodam że nie zawsze.Po kilku krotnym wyłączeniu konsoli i ponownym włączeniu problem nie kiedy znika.Czy może to być problem internetu?

Sorry this didn't help.

Podstawa to 250xp, z czasem dali na stałe 2x, czyli 500xp. Jeśli dostawałeś więcej, to znaczy, że trafiłeś na event, o ile jeszcze eventy działają. Na eventach czasami liczniki podkręcali nawet do ponad 20x.

[quote]

As of Title Update 4 it is now possible to earn experience in Horde mode. You will receive 100xp for every wave completed on Casual difficulty, 150xp for Normal, 200xp for Hardcore and 250xp for Insane.

[/quote]

Sorry this didn't help.

W zasadzie mogą Ci się zbugować informacje z serwera i gra otrzyma polecenie, że właśnie odbywa się event, ale będzie to tylko dopóki pamięć podręczna konsoli nie zostanie wyczyszczona, co zwykle dzieje się po wyłączeniu konsoli. Jednak nie jest to coś, co należy uznać, że tak gra powinna działać. Powinna działać na 500xp per insane wave.

Sorry this didn't help.

Od czasu jak gram w gearsa a będzie z rok to punkty przyznaje 200,400,800 i 1000 to według mnie są punkty standardowe ew.plus event o którym gdzieś czytałem lecz z tego co wyczytałem to trwa dość krótko na pewno nie kilka miesięcy!.Musi być jakiś problem podam przykład-kolega zaprasza mnie do grania w hordę na insane i rozgrywamy jedną falę i daje nam 500.Restartuje konsolę nie kiedy trzeba kilkukrotnie!odpalam grę i łączę z kolegą ponownie gramy i daje 1000 przez cały czas więc to nie wina eventu!Internet raczej nie, gdyż łączy mnie z xbox live,wniosek taki że to raczej wina systemu który mimo połączenia z xbox live nie przyznaje pełnej puli,ale mogę być w błędzie.

Sorry this didn't help.