Blue Dragon

Witam,

Otóż zakupiłem grę Blue Dragon i jest pewien problem.

Mianowicie nazwa gry w konsoli i w profilu XBL jest po japońsku jak również nazwy osiagniec. Podejrzewam, że nie da sie nic z tym zrobic z poziomu konsoli ani rowniez profilu na stronie XBL.

Jak ów problem rozwiazac?

Podejrzewam przyczyne...otoz gdy pierwszy raz gra zostala uruchomiona nie byla wogole konsola podlaczona do LIVE'a i gra zapewnie nie rozpoznala polskiego jezyka lub angielskiego i ustawila japonskie nazwy dla gry i osiagniec.

Dla testow zmienilem jezyk konsoli na angielski i zalozylem nowy gamertag...i nazwa gry i osiagniec byla po angielsku...czyli wzglednie poprawnie.

To pytanie brzmi jak teraz zmusic konsole do odswieżenia granych gier i nazw osiagniec lub usunac ten wpis z profilu granych gier. Jakos nie usmiecha mi sie ogladanie japonskich krzakow w profilu i osiagniec.

Question Info

Last updated July 4, 2018 Views 11 Applies to:

usunąć możesz tylko grę z listy, jeżeli w danej grze nie masz żadnego osiągnięcia (wydaje mi się, że jest to opcja przy przeglądaniu osiągnięć z poziomu konsoli) inaczej się nie da; jak zmienić nie wiem, ja mam po japońsku osiągnięcia w Lost Odyssey, ale mi to jakoś specjalnie nie przeszkadza (tylko tam to chyba standard)

btw. tagi nie służą do opisania problemu

Did this solve your problem?

Sorry this didn't help.

Great! Thanks for marking this as the answer.

How satisfied are you with this reply?

Thanks for your feedback, it helps us improve the site.

How satisfied are you with this response?

Thanks for your feedback.