bioshock 2 - minerva's den dlc - jak sciagnac?

witam, przepraszam z gory jesli temat jest dublowany, szukalem dluzszy czas odpowiedzi na moj problem, ale nie znalazlem.

wlasnie przeszedlem bioshocka 2 i zapragnalem pograc w dlc, mam oczywiscie oryginala. w menu gry, nie mam nic w zakladce "dlc", na stronie  marketplace xbox, zlazlalem ten dodatek, ale pisze ze jest niedostepny w moim regionie. jakos nie chce mi sie wierzyc, ze nikt z was, ktory ma konto na polske nie gral w tenb dodatek z powodu regionu. jest jakis sposob, zeby sciagnac i pograc w ten dodatek na ta chwile? pozdrawiam 

Question Info

Last updated July 4, 2018 Views 0 Applies to:

Wszystko można zrobić, ale omijając takie blokady, aby uzyskać dostęp do danego DLC jest równoznaczne ze złamaniem regulaminu korzystania z usługi Live, co grozi banem.

Did this solve your problem?

Sorry this didn't help.

Great! Thanks for marking this as the answer.

How satisfied are you with this reply?

Thanks for your feedback, it helps us improve the site.

How satisfied are you with this response?

Thanks for your feedback.

Dlatego ja nie chce lamac zadnych przepisow. Mam oryginalna konsole, oryginalna gre. Chce legalnie sciagnac DLC i zaplacic za nie. Ale sie nie da, a to dla mnie jako dla starego PC-towca jest po prostu nonsensem. Wychodzi na to, ze prosciej (i za darmo) po prostu sciagnac z sieci wersje na PC i tyle. Co za swiat. A powiesz mi, czy to DLC nie jest juz dostepne w PL, czy nie jest i nigdy nie bylo? Bo rozumiem, ze jednak "legalnie" nie da się tego zassać i zagrac.

Sorry this didn't help.

Prawo swoją drogą, a regulaminy swoją. Wykorzystując pewne metody możesz kupić i pobrać legalnie, jeśli spełnisz odpowiednie warunki. Legalnie w świetle prawa polskiego, ale wbrew regulaminowi usługi Live, a za to grozi ban. Minerva's Den nadal nie jest dostępne w Polsce i szczerze wątpię, aby kiedykolwiek miało to się zmienić. To już zbyt stary dodatek, a niedostępny jest z powodów licencyjnych. W Polsce usługa Live została oficjalnie udostępniona później niż sam dodatek, wiele treści z okresu gdy nie mieliśmy Live jest u nas niedostępnych, bo wydawcom nie chciało się wystarać o licencję sprzedaży na nasz rynek. Do pobrania wymagany jest odpowiedni region konta i karta kredytowa zgodna z tym regionem (np. "dobry wujek" z Anglii użyczy karty). Czasami są jeszcze zabezpieczenia IP, to trzeba obejść przy pomocy VPN. Jak pisałem, wszystko da się zrobić, ale to jest omijanie blokady dla Polski, to bana masz na podstawie złamania postanowień ich regulaminu, a nie prawa. Oczywiście najpierw ktoś musi wyśledzić i zweryfikować Twoje działania.

Sorry this didn't help.

Dzięki za wyczerpującą odpowiedź. Pozostaje mi wierzyć, że w nowszych grach nie będzie problemów tego typu :) Pozdrawiam.

Sorry this didn't help.