Проблема с авторизацией в GFWL

Здравствуйте!

Проблема заключается в том что что моя учетная запись [mod removed] не желает авторизироваться непосредственно в игре и в магазине games for windows live, из-за этого я не могу установить дополнения к игре и играть по сети.
Так же в XBOX Live когда хочу преобразовать учетную запись в бесплатную, происходит ошибка, а это необходимо сделать.
В чем заключается проблема и как ее решить в кротчайшее время?
Может ли это быть связанно с адресом почты и стоит ли мне его сменить на ".com"?

Так как ключ уже активирован на [mod removed] мне эту проблему надо как-то решить.

В добавок сегодня произошло чет с моей второй учетной записью [mod removed] которая работала нормаль до сегодня и появилась очередная ошибка.

Question Info

Last updated July 4, 2018 Views 7 Applies to:

Hello!

The problem is that my account does not wish to authorize [mod removed] directly in the game and store games for windows live, because of this I can not install the supplement to the game and play online.

Also in the XBOX Live when I want to convert a free account, fails, and it needs to be done.

What is the problem and how to solve it in the shortest possible time?

Could this be related to the mail address, and whether I should change it to ". Com"?

Since the key is already activated on [mod removed] me this problem should be solved somehow.

In addition odd happened today with my second account [mod removed] who worked normal until today, and there was another mistake.

-= Google translite =-

Did this solve your problem?

Sorry this didn't help.

Great! Thanks for marking this as the answer.

How satisfied are you with this reply?

Thanks for your feedback, it helps us improve the site.

How satisfied are you with this response?

Thanks for your feedback.

Hello,

You will need to go here for Games for Windows LIVE Support located here.

Translate:

Здравствуйте,

Вам нужно пойти в игры для Windows LIVE странице поддержки находится здесь.

Thanks. 

Did this solve your problem?

Sorry this didn't help.

Great! Thanks for marking this as the answer.

How satisfied are you with this reply?

Thanks for your feedback, it helps us improve the site.

How satisfied are you with this response?

Thanks for your feedback.