Δεν ερχονται καποια email

Δε μου ερχονται απο καποιους αποστολεις τα mail τους στον λογαριασμο μου με αποτελεσμα να χανω αρκετα χρησιμα email. Τι μπορει να συμβαινει?

Χρησιμοποιούμε μια υπηρεσία μετάφρασης για να βοηθήσουμε τους χρήστες μας. Παρακαλώ συγχωρέστε γραμματικά λάθη.



Χαιρετισμούς, Χρήστο! Το όνομά μου είναι Arif, θα χαρώ να σας βοηθήσω ως σύμβουλος της Microsoft.

Προβείτε στις ακόλουθες ενέργειες:

1. Πρέπει να δώσετε προσοχή στην κάτω δεξιά γωνία του παραθύρου του Outlook. Δεν είστε συνδεδεμένοι στο διακομιστή ηλεκτρονικού ταχυδρομείου σας εάν είναι αποσυνδεδεμένος, εργασία χωρίς σύνδεση ή προσπάθεια σύνδεσης.
Δεύτερον, επιλέξτε την καρτέλα Αποστολή /Παραλαβή.
3. Σε αυτό το σημείο, επιλέξτε Εργασία εκτός σύνδεσης κάτω από τις Προτιμήσεις. Η κάτω δεξιά γωνία του παραθύρου θα γράφει τώρα Σύνδεση σε διακομιστή.
4. Στη συνέχεια, επιλέξτε το Αποστολή & Λήψη ομάδας Αποστολή / Παραλαβή όλων των φακέλων κουμπί.
5. Τέλος, επαληθεύστε εάν το μήνυμα έχει σταλεί ή εξακολουθεί να βρίσκεται στα εξερχόμενα κοιτάζοντας στο φάκελο Απεσταλμένα.

Για περισσότερες πληροφορίες ανατρέξτε στα παρακάτω που σχετίζονται με το πρόβλημά σας:
Σύνδεσμος: https://www.mailconvertertools.com/blog/fix-out...

Εάν τα βήματα που περιγράφονται παραπάνω λειτουργούν για εσάς, ενημερώστε με ευγενικά. Εάν όχι, μη διστάσετε να απαντήσετε στη συνομιλία μου.

Με θερμούς χαιρετισμούς,
Αρίφ

Ήταν χρήσιμη αυτή η απάντηση;

Συγνώμη, αλλά η ενέργεια δεν βοήθησε.

Τέλεια! Σας ευχαριστούμε για τα σχόλιά σας.

Πόσο ικανοποιημένοι είστε με αυτήν την απάντηση;

Σας ευχαριστούμε για τα σχόλιά σας. Μας βοηθούν να βελτιώσουμε την τοποθεσία.

Πόσο ικανοποιημένοι είστε με αυτήν την απάντηση;

Σας ευχαριστούμε για τα σχόλιά σας.

 
 

Πληροφορίες ερώτησης


Τελευταία ενημέρωση Οκτωβρίου 5, 2023 Προβολές 17 Ισχύει για: