ΚΑΤΑΡΓΗΣΗ ΣΥΓΧΡΟΝΙΣΜΟΥ

Ο υπολογιστής μου είναι συγχρονισμένος με έναν λογαριασμό microsoft και κάποιος φίλος μου μπήκε από τον υπολογιστή μου στο δικό του skype και από τότε ο λογαριασμός microsoft ο δικός μου συγχρονίστηκε με το skype του.Κάθε φορά που μπαίνω στα mail μου μου ανοίγει το skype μου και όταν μπαίνω στο skype μου με το δικό μου mail μου βγάζει και τις προυπάρχουσες δικές μου επαφές και του φίλου μου.Πως γίνεται να τα ασυγχρονισουμε χωρίς να χρειαστεί να διαγράψουμε τους λογαριασμούς μας?

Kαλησπερα mar_ch,

Eυχαριστουμε που επικοινωνεις με την Υποστηριξη του Οutlook.com.

Συμφνα με τις πληροφοριες  που μας δινεις καταλαβαινω ότι δημιουργηθηκε καποιο ειδος συνδεσης του Skype λογαριασμου σου  με το Skype λογαριασμο του φιλου σου.

Επειδή οι πληροφοριες που μας παρεχεις δεν επαρκουν στην απολυτη κατανοηση του προβλήματος παρακαλω εκικοινωνησε και παλι μαζι μας δινοντας τις ακολουθες πληροφοριες:

-Όταν κανεις εισοδο στο  Microsoft λογαριασμο σου μεσω του ακολουθου συνδεσμου https://people.live.com εκτος από τις επαφες σου εμφανίζονται και εκεινες του φιλου σου;

-To πρόβλημα που αντιμετωπίζεις είναι ότι κανοντας εισοδο στο Skype λογαριασμο  σου, χρησιμοποιώντας το Microsoft λογαριασμο σου εμφανίζονται εκτος από τις επαφες σου και καποιες επιπρόσθετες που ανηκουν στο  φιλου σου;

Θα επικοινωνήσουμε και παλι μαζι σου μολις λαβουμε αυτές τις πληροφοριες.

Ευχαριστω

Αικατερινη

Ήταν χρήσιμη αυτή η απάντηση;

Συγνώμη, αλλά η ενέργεια δεν βοήθησε.

Τέλεια! Σας ευχαριστούμε για τα σχόλιά σας.

Πόσο ικανοποιημένοι είστε με αυτήν την απάντηση;

Σας ευχαριστούμε για τα σχόλιά σας. Μας βοηθούν να βελτιώσουμε την τοποθεσία.

Πόσο ικανοποιημένοι είστε με αυτήν την απάντηση;

Σας ευχαριστούμε για τα σχόλιά σας.

 
 

Πληροφορίες ερώτησης


Τελευταία ενημέρωση Φεβρουαρίου 19, 2024 Προβολές 131 Ισχύει για: