Nouzový režim u W10

Zdravím komunitu.

Chci se dostat do nouzového režimu via instalační médium, které jsem si vytvořil pomocí mediacreationtool. Našel jsem zde odkaz, kde byl tento návod.
  1. Vložte USB flash disk nebo DVD a restartujte počítač. Pokud používáte obnovovací médium, přeskočte následující krok.

2. Na stránce Instalace systému Windows vyberte Opravit tento počítač. (Pokud se vám tato stránka nezobrazí, nemusíte mít počítač nastavený na spuštění z jednotky. Projděte si informace o tom, jak změnit pořadí spouštěcích zařízení od výrobce počítače, a pak to zkuste znova.)

3. Na stránce Zvolte možnost, vyberte Odstranit potíže > Upřesnit možnosti > Nastavení spouštění > Restartovat.

4. Po restartování počítače vyberte nastavení spouštění stisknutím odpovídajícího čísla.

Bohužel není pravdivý, neboť ikona s volbou "Nastavení spouštění" tam prostě NENÍ !!!

Jak se mám dostat do nouzového režimu bez násilí (3x vypnout na hulváta PC - nemám HW restart - to je opravdu násilí), když nefunguje F8 a ostatní možnosti nemohu použít v případě, že nenajede obrazovka.

No já ji tam mám. Nevím kam se díváš ty.

ad2. Opravit tento počítač

ad 3) Odstranit potíže

Odstranit potíže -> Upřesnit možnosti

Odstranit potíže -> Upřesnit možnosti -> Nastavení spouštění

JCH 
Jak se ptát na webových fórech:   http://www.hash.cz/inferno/otazky.html
Návody, obrázkové návody a zajímavé odkazy: http://1url.cz/@Navody

Byla tato odpověď užitečná?

Je nám líto, že to nepomohlo.

Skvělé! Děkujeme za vaši zpětnou vazbu.

Jak jste byli spokojeni s touto odpovědí?

Děkujeme za vaši zpětnou vazbu, pomůže nám zlepšit náš web.

Děkujeme za vaši zpětnou vazbu.

Musíš nastavit bootování z opravného(instalačního média) poté ti najede menu nainstalovat po tím s nachází opravit tento počítač tam se zobrazí výše uvedený seznam

Koukám se přesně tam kam ty :-)

Jenže já tam mám pouze 5 položek: Pod volbou "Příkazový řádek" mám rovnou volbu "Vrátit zpět předchozí build"

Tak buď máte s Ládínkem nějaká protekční instalační média nebo jsem nešťastným vlastníkem nějakého "výběrového" já :-)

Tak jsem už docela nas..nej:

Říkal jsem si, že mám nějakou z prvních verzí DVD, kde to není, ale včera jsem si stáhl nové ISO a opět tam tato položka s nastavením spouštění NENÍ !!! Po příkazovém řádku hned předchozí build.

Můžeš mi říct, co máte s Ládínkem za protekční ISO ??? Kde ho seženu? 

Protože třikrát na hulváta vypínat PC a kur..t si HDD, když nefunguje F8 je jedna z největších z celé řady debilit vyprodukovaných jen polosvéprávnými vývojáři MS.

Informace o otázce

Poslední aktualizace března 23, 2021 Zobrazení 347 Vztahuje se na: