email - 0x8007274c - build 10581

Dobrý den, stále mi nefunguje automatické příchody e-mailů - chyba 0x8007274c na buildu 10581. Neví někdo zda je chyba na mém mobilu nebo má tento problém více lidí?
Ahoj, mě funguje. Počkej si, za pár dní by měl vyjít další build nebo  udělej reset telefonu.
MCP | www.techbit.cz | @dav_je

Byla tato odpověď užitečná?

Je nám líto, že to nepomohlo.

Skvělé! Děkujeme za vaši zpětnou vazbu.

Jak jste byli spokojeni s touto odpovědí?

Děkujeme za vaši zpětnou vazbu, pomůže nám zlepšit náš web.

Děkujeme za vaši zpětnou vazbu.

no, tak jako když sem na Wi-Fi tak vše ok ,ale jak sem na mobilní síti tak se mi nesynchronizují e-maily podle nastavení ( při doručení ) a když dám manuálně synchronizovat tak tam naskočí ikona účtu a hned poté tato chyba. Dále třeba mám výpadky dlaždice počasí, někdy je aktivní a někdy se "kousne" a neukazuje nic, pouze ikonu počasí ( přetrvává i po prvním restartu mobilu- druhý už pomůže ). Jako mě to ani zas tak nevadí ale de o to že mám předobjednávku na L.950 a jestli tam bude takhle "kvalitní WP 10 " tak to potěš pr**l navíc mám problémy i s nastavení - doplňky- a nefunkční možnosti: zvuk, zobrazení, údaje o pohybu. Dále taky nelze propojit mobil s PC na kterým je momentálně W10, nenajdou se navzájem ( bluetooth ). Dále inteligentní úložiště neukazuje pam.kartu ani mobil - při výběru ukládání a ani nevím kde co je jelikož i přehled není k dispozici + nefunkční dlaždice ( ukazuje stejný hodnoty ). Jaký buil máš? Fast nebo Slow?

Ještě to není hotové a aplikace dostávají skoro každý den nějakou aktualizaci. Takže bych ještě nehodnotil a počkal. S tou SD kartou je to známá chyba tohoto buildu.

Mám v L532 poslední build z fast ringu. Taky pár věcí nefunguje, ale v testovací verzi je to pochopitelné.

MCP | www.techbit.cz | @dav_je

Ja sem se se chtěl jen ujistit, navíc vlastně mi nefungují ani automatické aktualizace storu... takže každý den aktualizuji několik app. Ale de mi spíše o to že L.950 má být každým dnem uvedena na český trh a Windows 10 hovoří že budem rádi když se jí dočkáme vůbec tohoto roku. Jinak můj insider je Fast a na mobilu L.1520       

Informace o otázce

Poslední aktualizace května 21, 2018 Zobrazení 79 Vztahuje se na: