windows 8.1 güncelleştirme sonrası ses sorunu

merhabalar, 
bilgisayarımı win 8.1 e yükselttikten sonra bilgisayarımdan video üzerinden olsun youtube üzerinden olsun hiç bir şekilde ses çıkmıyor. Driver larım yüklü kontrol ettim. Yardım ederseniz sevinirim.

%%Düzeltme sorun çözüldü!!
arkadaşlar benimle aynı sorunu yaşayan varsa yapmaları gerekeni açıklıyorum. 
Denetim masası-Donanım ve ses-Ses-Hoparlör-Özellikler-Gelişmiş
Bu konuma geldiğimizde Sına tuşu var bastığınızda büyük ihtimal gerçekleştirilemiyor mesajı alınacak alt kısımda bulunan varsayılanı geri yükleye bastıktan sonra uygula diyoruz ve tekrar sına tuşuna basıyoruz. Bu konumda bende ses çaldı ve youtube a girip hemen denedim. Ses sorunum düzeldi umarım başka sorunlarla da karşılaşmam.
Yanıt
Yanıt
Arkadaşlar merhaba yukarıdaki işlemleri yaptıktan bir şeyi unutuyorsunuz windows'u güncelleştirdikten sonra mutlaka yeniden başlatın her uygulama doğru çalışsa bile bunu mutlaka yapın çünkü ilerde çıkabilecek sorunları baştan çözmüş olursunuz.

Yukarıda anlatılana göre

Bu konuma geldiğimizde Sına tuşu var bastığınızda büyük ihtimal gerçekleştirilemiyor mesajı alınacak alt kısımda bulunan varsayılanı geri yükleye bastıktan sonra uygula diyoruz ve tekrar sına tuşuna basıyoruz.

ve yeniden başlatıyorsunuz o zaman internet üzerinden açtığı video veya ses dosyasısından ses problemi yada tam intertten ses problemi yapamayıp bilgisayardan ses almayanlar bilgisayarlrını yeniden başlatırlarsa sorunu çözmüş olacaklar.

not: her işlemi mutlaka adım adım ve doğru yaptığınızdan emin ol zaten işlem basit dalgın olmayın yeter :))

21 kişi bu yanıtı yararlı buldu

·

Bu yanıt yararlı oldu mu?

Yardımcı olmadığı için üzgünüz.

Harika! Geri bildiriminiz için teşekkür ederiz.

Bu yanıttan ne kadar memnun kaldınız?

Geri bildiriminiz için teşekkür ederiz. Geri bildiriminiz sitemizi geliştirmemize yardımcı olmaktadır.

Geri bildiriminiz için teşekkür ederiz.

Yanıt
Yanıt

Merhaba,

Paylaşmış olduğunuz çözüm için teşekkür ederiz,hiç kuşku yokki diğer kullanıcılar için bu çözüm yolu faydalı olacaktır.

Bu konuma geldiğimizde Sına tuşu var bastığınızda büyük ihtimal gerçekleştirilemiyor mesajı alınacak alt kısımda bulunan varsayılanı geri yükleye bastıktan sonra uygula diyoruz ve tekrar sına tuşuna basıyoruz.

< Bu ileti veya öneriler size yardımcı olduysa “Yanıt olarak işaretle” linkine tıklatınız. >

29 kişi bu yanıtı yararlı buldu

·

Bu yanıt yararlı oldu mu?

Yardımcı olmadığı için üzgünüz.

Harika! Geri bildiriminiz için teşekkür ederiz.

Geri bildiriminiz için teşekkür ederiz. Geri bildiriminiz sitemizi geliştirmemize yardımcı olmaktadır.

Geri bildiriminiz için teşekkür ederiz.

Soru Bilgisi

Son Güncelleştirme: Ekim 14, 2023 Görüntüleme: 35.124 Şunlara uygulanır: