"Nie mogliśmy zainstalować systemu Windows 10"

W czasie aktualizacji z win7 do win10 po pierwszym restarcie wyskakuje mi błąd 0xC1900101 - 0x20017 Instalacja nie powiodła się w fazie SAFE_OS - podczas  operacji wystąpił błąd BOOT. Próbowałem instalacji wiele razy, ale w kółko to samo. Co robię źle, o co chodzi ?
Odpowiedź
Odpowiedź

Ludzie piszą, że problem może być w karcie WLAN Broadcom, która prawdopodobnie nie jest wspierana przez Win10.

Część użytkowników napisało, ze jak ją wymontowało fizycznie z laptopa to Windows 10 uruchomił się normalnie, zaś po ponownym jej wmontowaniu problem z bootowaniem powrócił. 

Ja osobiście się wstrzymam z kartą wlan i zobaczę co powie MS i Samsung, aczkolwiek nie uśmiecha mi się czekać zbyt długo na ich rozwiązania.

Czy ta odpowiedź była przydatna?

Przykro nam, że odpowiedź nie była pomocna.

Świetnie! Dziękujemy za opinię.

W jakim stopniu zadowala Cię ta odpowiedź?

Dziękujemy za opinię. Pomoże nam ona w ulepszeniu witryny.

W jakim stopniu zadowala Cię ta odpowiedź?

Dziękujemy za opinię.

Odpowiedź
Odpowiedź

Udało mi się zaktualizować mojego samsung RF-710-S02PL poprzez fizyczne wymontowanie karty WiFi z laptopa.

Karta która jest fabrycznie wmontowana nie jest wspierana dla Win10, tak przynajmniej wychodzi z informacji jaką ogłosił Samsung.

Tutaj jest opisane wszystko -> http://answers.microsoft.com/en-us/insider/forum/insider_wintp-insider_install/i-can-not-install-windows-10-on-a-laptop-samsung/8ea46dea-b77f-42f7-b22f-6fcdfe080b26?page=21&tm=1438978312413

Czy ta odpowiedź była przydatna?

Przykro nam, że odpowiedź nie była pomocna.

Świetnie! Dziękujemy za opinię.

W jakim stopniu zadowala Cię ta odpowiedź?

Dziękujemy za opinię. Pomoże nam ona w ulepszeniu witryny.

W jakim stopniu zadowala Cię ta odpowiedź?

Dziękujemy za opinię.

 
 

Informacje o pytaniu


Ostatnio aktualizowane: czerwca 4, 2024 Liczba wyświetleń: 10 306 Dotyczy: