Probléma a minialkalmazásokkal: "Nem lehet kapcsolódni a szolgáltatáshoz" hibaüzenet.

Sziasztok!

 

Frissen telepített Windows 7 Professionalom van, az óra és a naptár minialkalmazás megfelelően működik, viszont az időjárás és a árfolyam a "Nem lehet kapcsolódni a szolgáltatáshoz" hibaüzenetet dobja, és semmilyen módon nem tudom őket működésre bírni.

A gépen működő internetkapcsolat van (onnét írok), ugyanarról a routerről működő gépeken megfelelően működik mindkettő alkalmazás.

Találtam már olyan lehetőségeket, hogy a registryben írjam át az 1200-as opciót, de semmi változást nem hozott (egyébként 0 értéken állt alapból).

A settings.ini-t hiába tűntetem el, újból megnyitva ismét azonos a probléma.

Újraindítás nem segít, visszaállítani nincs hova a rendszert, a friss telepítés után azonnal ez volt a gond.

Előtte egyébként teljesen jól működött (megvan a korábbi merevlemez, rajta van még a régi rendszer, és ha azt visszarakom, és arról bootolok, akkor teljesen jól működnek a minialkalmazások.

A gépen semmi extra nincs, nem torrentezek, stb. Winamp, Photoshop, Microsoft Security Essentials van, amik korábban is voltak, tehát biztosan nem ezek a progik kevernek (főleg, hogy a hiba már akkor jelentkezett, amikor fent sem voltak még.

 

Ötlet?

 

o.O

Válasz
Válasz
A hiba javítva lett, most már működnie kéne a szolgáltatásnak.
Ha a hozzászólásom segített a probléma megoldásában, akkor jelöld be válasznak!

1 személy hasznosnak találta ezt a választ

·

Hasznos volt ez a válasz?

Sajnáljuk, hogy ez nem segített.

Nagyszerű! Köszönjük visszajelzését!

Mennyire elégedett ezzel a válasszal?

Köszönjük visszajelzését, ez segít javítani az oldalon.

Mennyire elégedett ezzel a válasszal?

Köszönjük visszajelzését!

 
 

Kérdés adatai


Utolsó frissítés: február 2, 2021 Megtekintések: 5 152 A következőkre vonatkozik: