Nefunkcnost grafickeho rozhrania.

Zdravim. Dnes som sa rozhodol preinstalovat moj PC a tak som tak aj urobil. Po instalaci som nainstaloval potrebne ovladace od zakladnej dosky, potom ovladac od grafickej karty no tu nastal problem. Pri zapnuti PC mi vyskoci hlaska "No AMD graphics driver is installed, or the AMD driver is not functioning properly. Please install the AMD driver appropriate for your AMD hardware", neda sa nastavit nativne rozlisenie a tiez nefunguje rozhranie Aero. Skusal som instalovat aj starsi ovladac od grafickej no bezvysledne. Skusal som moju graficku pouzit v inom PC a funguje bezproblemovo a taktiez som v mojom PC skusil inu graficku a tiez fungovala bezproblemovo. Ked uz som si nevedel rady skusil som OS preinstalovat znovu s tym ze som nenainstaloval ovladace od chipsetu, po nainstalovani ovladacu grafickej sa zdalo, ze vsetko funguje no po prvom restartovani PC nastali problemy znovu. Kedze som si overil, ze problem nieje zo strany HW a ani ovladacov tak mi z toho vyplyva, ze bude zo strany systemu. Pouzivam Win 7 home premium 64bit. Pre pripadne riesenie problemov udam aj moj HW, graficka karta je Sapphire ATI Radeon HD5770 Vapor-X a zakladna doska MSI 785GM-E51, ostatne je v tomto pripadne asi nepodstatne.

Dufam, ze sa najde nejake riesenie, pretoze ja som svoje napady uz vycerpal a neviem co este skusit a ako to napravit.

Odpověď
Odpověď

Obavam se, ze problem naopak JE v kombinaci ovladacu a hardware, nebot jak sam pises jina graficka karta v tvem PC funguje bez problemu.

 

Zkontroluj, mas - li aktualni BIOS. Ovladace grafiky a chipsetu jsou take aktualni stazene ze stranek AMD?

 

MP

 

 

Byla tato reakce užitečná?

Je nám líto, že to nepomohlo.

Skvělé! Děkujeme za vaši zpětnou vazbu.

Jak jste byli spokojeni s touto odpovědí?

Děkujeme za vaši zpětnou vazbu, pomůže nám zlepšit náš web.

Jak jste byli spokojeni s touto odpovědí?

Děkujeme za vaši zpětnou vazbu.

Odpověď
Odpověď
Takze problem vyrieseny. Nasiel som CD co prislo s grafikou a nahodil som ovladac z neho a ide to. Kazdopadne predtym som vzdy fungoval na novych ovladacoch takze rozmyslam, ze teraz keby nainstalujem novy by to uz mohlo ist ale zatial spekulovat nejdem, nemam na to nervy uz.

Byla tato reakce užitečná?

Je nám líto, že to nepomohlo.

Skvělé! Děkujeme za vaši zpětnou vazbu.

Jak jste byli spokojeni s touto odpovědí?

Děkujeme za vaši zpětnou vazbu, pomůže nám zlepšit náš web.

Jak jste byli spokojeni s touto odpovědí?

Děkujeme za vaši zpětnou vazbu.

 
 

Informace o otázce


Poslední aktualizace: ledna 30, 2021 Zobrazení: 214 Platí pro: